شرایط استفاده

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مبلمان ستاره شرق منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مبلمان ستاره شرق تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مبلمان ستاره شرق به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مبلمان ستاره شرق متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دیجی‌کالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مبلمان ستاره شرق جزئی از اموال مبلمان ستاره شرق محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مبلمان ستاره شرق است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مبلمان ستاره شرق محفوظ می‏‌دارد.در صورت استفاده از هر یک از خدمات مبلمان ستاره شرق ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. مبلمان ستاره شرق محصولاتی مناسب برای منزل شما میسازد تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.setarehshargh.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مبلمان ستاره شرق هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.setarehshargh.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

برگشت به بالا
بررسی، انتخاب و خرید آنلاین